Bili smo Polančiči

Tone Partljič

Tone PartljičRežiser šolskih gledaliških predstav 1974 - 1999

Šestdeset let Osnovne šole bratov Polančičev. Pa saj živiva z ženo s to šolo že dobrega pol njenega veka! Od leta 1972. No, zdaj skoraj ne več, ko je Milka že v penziji. Se še spomnim mame Julke Polančič.

Več

MatematikiŠolskega tekmovanja v znanju matematike, ki je bilo 15. 3. 2018 se je udeležilo 200 učencev naše šole od 1. do 9. razreda. Bronasto priznanje je osvojilo 69 učencev.

Državnega tekmovanja, ki je bilo na OŠ Prežihovega Voranca Maribor 21. 4. 2018, se je udeležilo 5 naših učencev: Enjo Fras iz 5. a, Maria Lvova iz 6. a, Tarja Danko Zupančič iz 8. a, Rok Schaubach iz 8. b in Matija Likar iz 9. a.

Enjo Fras iz 5. a je osvojil zlato priznanje, Maria Lvova iz 6. a, Tarja Danko Zupančič iz 8. a, Rok Schaubach iz 8. b in Matija Likar iz 9. a so osvojili srebrno priznanje.

Čestitke učencem in mentorjem Mojci Gazvoda, Janji Karo in Mladenu Tancerju.