Bili smo Polančiči

Zlatko Zahovič

ZlatkoZahovicUčenec OŠ bratov Polančičev 1978 - 1986

Z velikim zadovoljstvom in ponosom se spominjam časov, ko sem obiskoval našo šolo bratov Polančičev. Čeprav je minilo že več kot 20 let, odkar sem zapustil šolske klopi, se vedno z veseljem udeležujem vsake obletnice naše generacije.

Več

MatematikiŠolskega tekmovanja v znanju matematike, ki je bilo 15. 3. 2018 se je udeležilo 200 učencev naše šole od 1. do 9. razreda. Bronasto priznanje je osvojilo 69 učencev.

Državnega tekmovanja, ki je bilo na OŠ Prežihovega Voranca Maribor 21. 4. 2018, se je udeležilo 5 naših učencev: Enjo Fras iz 5. a, Maria Lvova iz 6. a, Tarja Danko Zupančič iz 8. a, Rok Schaubach iz 8. b in Matija Likar iz 9. a.

Enjo Fras iz 5. a je osvojil zlato priznanje, Maria Lvova iz 6. a, Tarja Danko Zupančič iz 8. a, Rok Schaubach iz 8. b in Matija Likar iz 9. a so osvojili srebrno priznanje.

Čestitke učencem in mentorjem Mojci Gazvoda, Janji Karo in Mladenu Tancerju.