Bili smo Polančiči

Vasja Samec

Vasja SamecUčenec OŠ Antona Aškerca 1957–1963

Ne vem prav zagotovo, ali se smem danes sploh pohvaliti, da sem bil v prvi generaciji osemletke. Kar težko nam je bilo, takratnim 1. c-jevcem, saj smo se morali že po enem letu razbiti na več šol. Potem pa je osemletno osnovno šolstvo, na srečo, ostalo vse do »fantastičnega novodobja«.

Več

MatematikiŠolskega tekmovanja v znanju matematike, ki je bilo 15. 3. 2018 se je udeležilo 200 učencev naše šole od 1. do 9. razreda. Bronasto priznanje je osvojilo 69 učencev.

Državnega tekmovanja, ki je bilo na OŠ Prežihovega Voranca Maribor 21. 4. 2018, se je udeležilo 5 naših učencev: Enjo Fras iz 5. a, Maria Lvova iz 6. a, Tarja Danko Zupančič iz 8. a, Rok Schaubach iz 8. b in Matija Likar iz 9. a.

Enjo Fras iz 5. a je osvojil zlato priznanje, Maria Lvova iz 6. a, Tarja Danko Zupančič iz 8. a, Rok Schaubach iz 8. b in Matija Likar iz 9. a so osvojili srebrno priznanje.

Čestitke učencem in mentorjem Mojci Gazvoda, Janji Karo in Mladenu Tancerju.