Naša šola se je prijavila na akcijo »Ni debate – v Gorenje Surovino dajte stare aparate«. Gre za veliko akcijo ozaveščanja in zbiranja odpadne električne in elektronske opreme (OEEO) in odpadnih prenosnih baterij (OPBA). Na šoli bomo zbirali samo manjše odpadne aparate (vrtalnike, sušilce za lase, električne igrače, telefone, baterije, računalnike, sijalke ...), večje odpadne aparate pa boste lahko posamezniki odpeljali v zbirni center Gorenje Surovina na Lahovi ulici 40 v imenu naše šole. Akcija bo potekala od 8.10. do 25.10.2018 v sodelovanju s podjetjem ZEOS in Radiem City. Pri informatorju boste lahko oddajali OEEO in OPBA v ustrezne škatle.

Več o akciji si preberite na spletni povezavi: https://www.surovina.si/ni-debate-v-gorenje-surovino-dajte-stare-aparate-maribor

 

Bili smo Polančiči

Jernej Fesel Kamenik

Jernej Fesel KamenikUčenec OŠ bratov Polančičev 1987–1995

OŠ bratov Polančičev sem obiskoval štiri leta kot učenec t. i. latinskega razreda, ki ga je ob rednih tedenskih urah latinščine odlikovala izbrana sestava odličnega kolektiva učiteljev.

Več